PPP w Brzegu

ZAPROSZENIE dla DORADCÓW ZAWODOWYCH, WYCHOWAWCÓW

Szanowni Państwo Zespół Mapy Karier zaprasza do współpracy i na bezpłatny webinar, przekazuję treść zaproszenia – Renata Straub-Pieczykolan

 

Dzień dobry!
Mamy ogromną nadzieję, że zdążyliście się już odnaleźć w nowej rzeczywistości online. My powoli oswajamy się z sytuacją i weryfikujemy nasze cele na najbliższy rok. Nie uda nam się zrealizować tylu warsztatów stacjonarnych, ile zamierzaliśmy. Nie spotkamy się na wielu konferencjach, które miały być przestrzenią do wymiany wiedzy i networkingu. Ale może dzięki temu powstaną inne, lepsze pomysły? Staramy się o tym myśleć w sposób pozytywny i Ciebie również do tego zachęcamy.
I właśnie dlatego przygotowujemy wiele pomysłów i inspiracji dla nauczycieli na ten niecodzienny czas.
Dzisiaj chcemy Cię bardzo serdecznie zaprosić na bezpłatny webinar “Rozpocznij przygodę z Mapą Karier”, który odbędzie się w przyszły czwartek, 23 kwietnia, o godz. 19:00. Wymagana jest rejestracja!
Jeżeli:
1) korzystasz z Mapy Karier jedynie w podstawowym zakresie i chciał(a)byś poznać więcej funkcjonalności i pomysłów na zajęcia, zapraszamy do uczestnictwa – na pewno zdobędziesz nową wiedzę i mnóstwo inspiracji.
2) korzystasz już aktywnie z naszej strony i scenariuszy lekcji, podziel się informacją o webinarze z zainteresowanymi nauczycielami i edukatorami – niech wieść o Mapie Karier roznosi się jak najszerzej 🙂
Webinar będzie również transmitowany na żywo na naszym fanpage’u.

Zachęcamy Cię również do odwiedzenia bloga Mapy Karier, który stopniowo wzbogaca się o nowe treści. Team leaderka naszej fundacji, Ania Stokowska, napisała tekst o tym, jak zadbać o relacje z dziećmi pracując online. Sama od kilku lat kieruje rozproszonym zespołem Mapy Karier i Pi-stacji. Okazuje się, że wiele technik sprawdzających się w firmach można z powodzeniem zastosować w szkole. Zachęcamy do lektury!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli masz pomysł, jakie treści mogą się w pojawić w przyszłości na naszym blogu lub w jakie aktywności możemy się zaangażować, aby wspomóc doradców zawodowych i nauczycieli, napisz do nas: kontakt@mapakarier.org.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Mapy Karier